Przejdź do treści
Szukaj
Szukaj
Aktualności
Informacje bieżące
Archiwum wiadomości
Sztuka
O nas
Wystawy bieżące
Wystawy minione
Artyści w Galerii
Roczny plan wydarzeń
Elektrownia
Historia
„Poznaj historię” – skanuj kod QR
Obiekt na Szlaku Zabytków Techniki
Szlak Zabytków Techniki na szlaku ERIH
Galeria zdjęć
Fotograficzny Wehikuł Czasu
Nagrody dla obiektu
Udział w akcjach i projektach
Opisy maszyn i urządzeń
(Post)Industrialne ciekawostki
Industriada
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Zwiedzanie
Podstawowe informacje
Dni i godziny zwiedzania
Infrastruktura okołoturystyczna i dojazd
Parkingi
Deklaracja dostępności
Regulamin porządkowy GSW Elektrownia
Oferta
Zwiedzanie edukacyjne
Przestrzeń wystawiennicza
Regulamin i cennik najmu
Multimedia
Filmy promocyjne
Prezentacje multimedialne
Galeria w mediach
Kalendarz
Księgarenka
Broszury, ulotki, foldery…
Broszury informacyjne i promocyjne
Broszury i ulotki o wystawach i wydarzeniach
Menu
Aktualności
Informacje bieżące
Archiwum wiadomości
Sztuka
O nas
Wystawy bieżące
Wystawy minione
Artyści w Galerii
Roczny plan wydarzeń
Elektrownia
Historia
„Poznaj historię” – skanuj kod QR
Obiekt na Szlaku Zabytków Techniki
Szlak Zabytków Techniki na szlaku ERIH
Galeria zdjęć
Fotograficzny Wehikuł Czasu
Nagrody dla obiektu
Udział w akcjach i projektach
Opisy maszyn i urządzeń
(Post)Industrialne ciekawostki
Industriada
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Zwiedzanie
Podstawowe informacje
Dni i godziny zwiedzania
Infrastruktura okołoturystyczna i dojazd
Parkingi
Deklaracja dostępności
Regulamin porządkowy GSW Elektrownia
Oferta
Zwiedzanie edukacyjne
Przestrzeń wystawiennicza
Regulamin i cennik najmu
Multimedia
Filmy promocyjne
Prezentacje multimedialne
Galeria w mediach
Kalendarz
Księgarenka
Broszury, ulotki, foldery…
Broszury informacyjne i promocyjne
Broszury i ulotki o wystawach i wydarzeniach
Artyści indywidualni w ostatnich latach w Galerii Elektrownia
2024
Marek Czekajski
Czesław Dźwigaj
Robert Osiński
Anna Pietruś-Bral
2023
Beata Cedrzyńska
Stefan Dobroń
Ewa Hoppe-Nowicka
Lech Kołodziejczyk
Piotr Kossakowski
Krzysztof Powałka
Michał Powałka
Anna Alicja Trochim
2022
Zbigniew Bajek
Paulina Bobak
Dorota Bujak
Agnieszka Januszek
Tomasz Koclęga
2021
Kazimierz Adamiec
Paweł Frąckiewicz
Justyna Koziczak
Jolanta Kuśmierska
Beata Orłowska
Olga Przybyłek
Tomasz Sobecki
Jacek Szaleniec
2020
Zbigniew Bury/Alex Johanson
Jarosław Jakubczyk
Izabela Josch
Wojciech Kowalczyk
Jolanta Madej
Janusz Motylski
Jacek Szaleniec
Leszek Szymczyk
Tomasz Wenklar
Piotr Zatorski
Andrzej Zwolak
2019
Krystyna Balińska
Ludwik Fiedorowicz
Małgorzata Kotłowska
Iwa Kruczkowska-Król
Maria Matyja-Rozpara
Grzegorz Ratajczyk
Hanna Rozpara
Zbigniew Sawicz
Lidia Sztwiertnia
Dominik Woźniak
2018
Dobiesław Gała
Katarzyna Kara
Ryszard Miłek
Anna Pałys-Zatorska
Adam Romaniuk
Natalia Romaniuk
Bogusz Salwiński
Grzegorz Skrzypek
Magdalena Szyszkowska
Cezary Toma
Stanisław Gerard Trefoń
Paweł Wyborski
Elżbieta Zrobek
2017
Kazimierz Adamiec
Zbigniew Bajek
Marita Benke-Gajda
Jan Biczysko
Stefan Dobroń
Siegfried Horst
Beata Jurkowska
Marisa Korzeniecki
Aleksander Kozera
Ewa Kozera
Anna Pazdalska
Daniel Pielucha
Michał Powałka
Krzysztof Powałka
Jacek Szaleniec
Małgorzata Et Ber Warlikowska
2016
Rafał Jaworski
Teresa Kotkowska-Rzepecka
Maria Matyja-Rozpara
Leszek Niciński
Jacek Rykała
Elżbieta Zrobek
2015
Jerzy Czapnik
Bogdan Czesak
Joanna Knapek
Agata Koszyczan
Grażyna Wieczorkiewicz-Pella
Irena Wiltosińska
2014
Janina Partyka-Pojęta
Roman Szymański
Karolina Wicha
Skip to content
Open toolbar
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu
skala szarości
skala szarości
wysoki kontrast
wysoki kontrast
negatyw
negatyw
Light Background
Light Background
podkreśl linki
podkreśl linki
czytelny font
czytelny font
Reset
Reset