INDUSTRIADA 2024

Nasz galeryjny program INDUSTRIADY

Drodzy Zwiedzający, Drodzy Szlakowicze,

Przedstawiamy w szczegółach Program INDUSTRIADY, którą będziemy realizowali na terenie byłej kopalni 'Saturn” 🙂

Program INDUSTRIADY opublikowany

Drodzy Zwiedzający, Drodzy Szlakowicze,

Właśnie zostały opublikowane programy wydarzeń organizowanych przez obiekty biorące udział w tegorocznym święcie Szlaku Zabytków Techniki.

Pełny program tegorocznej INDUSTRIADY dostępny TUTAJ.

Motyw przewodni 15. INDUSTRIADY

Drodzy Zwiedzający, Drodzy Szlakowicze,

 

Od wielu dni znamy datę tegorocznej INDUSTRIADY. Odbędzie się ona w Dzień Dziecka – w sobotę 1 czerwca.

 

Oczywiście wszelkie szczegóły i program podamy z dużym wyprzedzeniem już wkrótce, niemniej możemy już „zaafiszować” motyw jubileuszowego święta szlaku – „15 lat razem”.

 

Temat przewodni to między innymi wspólne świętowanie z pasjonatami techniki, historii i dziedzictwa przemysłowego, akcentowanie i podkreślanie wspólnoty obiektów Szlaku Zabytków Techniki, wyzwalanie tzw. „pomarańczowej industriadowej energii” i przekazywanie jej uczestnikom wydarzeń w obiekcie SZT.

Oficjalny termin 15. INDUSTRIADY

Drodzy Szlakowicze!

Decyzją Województwa Śląskiego otrzymaliśmy informację o oficjalnej dacie XV edycji święta Szlaku Zabytków Techniki.

INDUSTRIADĘ 2024 będziemy świętowali 1 czerwca 2024.

Wkrótce będziemy umieszczali więcej szczegółów.

"Zapowiedź" XV edycji...

Jeszcze w pamięci mamy niezwykłe wydarzenia, atrakcje, koncerty, gry, zabawy i spektakle podczas oficjalnego otwarcia 14. edycji INDUSTRIADY na terenie Galerii, Cechownii czy Mediateki, a już myślimy nad przygotowaniami kolejnego Święta Szlaku Zabytków Techniki.

W roku 2024 odbędzie się bowiem 15. edycja INDUSTRIADY i w związku z tym nasze pomysły i koncepcje jak ma wyglądać „kryształowa/szklana” (wg ślubnej nomenklatury) rocznica, będą jeszcze bardziej ukierunkowane na kolejne novum oraz unikatowość i oryginalność.

Śledźcie zatem, Drodzy Szlakowicze, stronę https://industriada.pl/ oraz naszą zakładkę, w której będziemy umieszczali na bieżąco kolejne informacje zbliżające nas i Was do industrialnego świętowania w przyszłym roku.

Skip to content