Galeria w mediach

Elektrownia w grze Pokemon Go

Znaczkowe Miejsce Turystyczne

Jeśli jesteście kolekcjonerami znaczków turystycznych, a także jeśli lubicie posłuchać o ciekawych miejscach i atrakcjach turystycznych to z pewnością zainteresuje Was Drodzy Zwiedzający – Znaczkowe Miejsce Turystyczne wraz audiobookiem o naszej wyjątkowej Galerii.

IMG_9668

Informacje w aplikacji Śląskie Travel

Dla wszystkich miłośników wirtualnego eksplorowania informacji turystycznych i kulturalnych polecamy aplikację Śląskie Travel. W zakładce Szlak Zabytków Techniki-O szlaku-Lista zabytków techniki również znajdziecie wszelkie niezbędne informacje o naszym wyjątkowym obiekcie. Aplikacja do pobrania w App Store oraz Google Play. Ściągajcie, instalujcie, testujcie, eksplorujcie a przede wszystkim zwiedzajcie elektrownię.

Aplikację znajdziecie Państwo zarówno Google Play, jak i App Store.

Opinie z Google

Cieszymy się bardzo, że nasza GSW Elektrownia tak bardzo Wam się podoba. Świadczy o tym między innymi 313 opinii z Google… Dziękujemy za wszelkie miłe słowa, spostrzeżenia, refleksje, a także za to, że cały czas dostrzegacie w naszym obiekcie coś wyjątkowego…

TV Silesia

TVP3 Katowice - program METROPULS

Nasza Galeria w programie METROPULS

Drodzy Zwiedzający,

Miło nam poinformować, że GSW Elektrownia stała się też ostatnio obiektem zainteresowania TVP3 Katowice i w programie METROPULS pod linkiem:

https://katowice.tvp.pl/49315804/metropuls można obejrzeć prezentację naszej Galerii.

Nasza Galeria w „Czas na wakacje z TVT”

Jak wykorzystać wakacyjny czas w naszym mieście? Jak kreatywnie i w interesujący sposób spędzić czas wolny? Jaką wakacyjną ofertę kultury, rozrywki i rekreacji ma dla wszystkich czeladzian nasze miasto?

 

Na te i wiele inne pytań z pewnością odpowie reportaż „Czas na wakacje z TVT: Czeladź to jest to!”.

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia kilkunastominutowego ujęcia filmowego, w którym zobaczymy nie tylko niezwykłe walory Czeladzi, ale również naszą GSW Elektrownia… https://www.youtube.com/watch?v=Bl66bEtRg8c

Skip to content