W piątek 21 października w Galerii Sztuki Współczesnej Elektrownia odbył się jubileusz 15-lecia Czeladzkiego Stowarzyszenia Budownictwa Społecznego. Oficjalnego rozpoczęcia wydarzenia dokonała Prezes CTBS – Aneta Burzyńska, która po przywitaniu zaproszonych gości między innymi władz miejskich na czele z Burmistrzem Zbigniewem Szaleńcem, Przewodniczącego Rady Powiatu Będzińskiego Jana Powałki i Dyrektor Muzeum Saturn Iwony Szaleniec, opowiedziała o historii, o działalności i o wszystkich spektakularnych wydarzeniach związanych z rozwojem Stowarzyszenia.

Z życzeniami oraz z gratulacjami dla CTBS na ręce Pani Prezes pospieszyli: Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec wraz ze swoimi Zastępcami – Beatą Zawiłą oraz Elżbietą Dmitruk, a także Przewodniczący Rady Miejskiej Dominik Penar wraz z Wiceprzewodniczącym – Marcinem Gadeckim.

Po składaniu życzeń i gratulacji została wyświetlona krótka prezentacja o osiedlach i budynkach, nad którymi swoją pieczę roztacza Stowarzyszenie, o podejmowanych działaniach organizacyjnych i zarządczych oraz o efektach rozwoju CTBS.

Na zakończenie części oficjalnej zostały wręczone statuetki nagradzające wybrane osoby i instytucje, które swoją pomocą i zaangażowaniem wspierają działalność CTBS-u. Podziękowania trafiły między innymi na ręce Burmistrza Czeladzi.

Na koniec całej uroczystości zagrała Koncertowa Orkiestra Dęta pod nazwą „Power of Winds”, a następnie został rozkrojony jubileuszowy tort.

Skip to content