W poniedziałek 17 kwietnia Galeria Elektrownia stała się miejscem Otwartego Spotkania Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Oficjalnego rozpoczęcia oraz powitania zaproszonych gości i uczestników dokonał Tomasz Zjawiony – Prezes RIG w Katowicach. Podczas spotkania głos zabrał burmistrz Zbigniew Szaleniec, który przybliżył strategię rozwoju miasta oraz zaprezentował obecne i planowane inwestycje. Wśród gości znaleźli się także: Zastępca Burmistrza ds. komunalnych Elżbieta Dmitruk, Przewodniczący Rady Miejskiej Dominik Penar, Radny Łukasz Wesołowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego i Kierownik GSW Elektrownia Jan Powałka.

Swoimi spostrzeżeniami na temat prowadzenia firm w Czeladzi podzielili się również czeladzcy przedsiębiorcy – właściciel Term Rzymskich Leszek Pustułka i dyrektor Huhtamaki FoodService Poland Marcin Gruszczyński. Z kolei prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony opowiedział o zasadach funkcjonowania organizacji i możliwościach wspierania przedsiębiorców. Zaprezentował też aktualne inicjatywy i nadchodzące wydarzenia organizowane przez izbę.

W ostatnim czasie do RIG w Katowicach przystąpiły nowe firmy członkowskie. Ich przedstawiciele z rąk Tomasza Zjawionego i Zbigniewa Szaleńca otrzymali certyfikaty oraz pamiątkowe pakiety powitalne.

Po części oficjalnej przedsiębiorcy ze Śląska i Zagłębia wzięli udział w części networkingowej, a także zwiedzili „Elektrownię” i obejrzeli aktualne wystawy.

Wydarzenie było doskonałą okazją do rozmów z przedstawicielami świata biznesu i samorządu oraz nawiązania nowych kontaktów.

Skip to content