Otwarcie pierwszej po wakacjach wystawy tuż-tuż, dlatego prace przygotowawcze w naszej Galerii w podziemiu stają się coraz intensywniejsze.
Ich efekty będzie można oglądać w już od najbliższego czwartku, 29 sierpnia.
Uwaga! Na wernisaż i spotkanie z artystami zapraszamy wyjątkowo w czwartek 12 września o godz. 18.00




Wyświetleń w tym roku : 9014
Wszystkich wyświetleń : 78404